Data i godzina następnego spotkania nie została wprowadzona!
vs. 01.01.1970, godz: 01:01

Aktualności

Cracovia ponownie lepsza
Debiut w roli „gospodarza” w sezonie 2014/2015 przypadł na mecz 10. kolejki, w której drużyna HC GKS Katowice zmierzyła się z Comarch Cracovią. W związku z bakiem lodu w Satelicie, mecz został rozegrany na lodowisku Jantor, bez udziału publiczności.

Skazywani na sromotną porażkę hokeiści GieKSy w pierwszej tercji umiejętnie się bronili, czego skutkiem było skromne prowadzenie Pasów 1:0. Okrojonej kadrowo drużynie sił starczyło do drugiej odsłony, kiedy to krakowianie otworzyli worek z bramkami. Aż siedem strzałów gości znalazło drogę do bramki strzeżonej przez Mateusza Domogałę. Na dwie minuty przed przerwą, katowiczanie mieli swoje osiem sekund, w których dwukrotnie umieścili krążek w bramce Kuliga. Jako pierwszy trafił Ilya Ryabov, a chwilę później, wyczyn swojego rodaka powtórzył Oleg Komarczew. Ostatnich dwudziestu minutach gry, goście zdobyli jeszcze trzy gole, co w rezultacie dało wynik końcowy 11:2 dla Cracovii. Rozmiary porażki mogły być mniejsze, jednak nie udało nam się wykorzystać m.in. gry w podwójnej przewadze i rzutu karnego.

HC GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:11 (0:1, 2:7, 0:3)
0:1 16:01 Dvořak - Valčak - Fraszko (5/4)
0:2 21:10 McCauley - Valčak - Dvořak
0:3 28:50 Stoklasa - Pasiut - Liotti (5/4)
0:4 28:50 Pasiut - Stoklasa - Dąbkowski
0:5 35:43 Stoklasa - Pasiut - Kalus
0:6 35:52 Kalus - Pasiut
0:7 36:20 Kisielewski - Wiśniewski