Data i godzina następnego spotkania nie została wprowadzona!
vs. 01.01.1970, godz: 01:01

Aktualności

Bezlitośni bratankowie

Aktualni mistrzowie MOL Ligi bez większych problemów wywieźli zwycięstwo z Jantoru. Błyskawicznie przejęli inicjatywę w meczu i – jak się później okazało, nie oddali jej już do końca spotkania. Już po pierwszych dwudziestu minutach gry Węgrzy prowadzili 4:0. Wprawdzie w drugą tercję lepiej weszli hokeiści GieKSy, którzy za sprawą Macieja Szewczyka zdobyli pierwszego gola, ale na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, a Ryan Malinowski skapitulował po raz piąty i szósty. Kolejne gole poszły już na konto Andreya Khapkova. Po pierwszym z nich, GieKSiarze „przebudzili się” i w ciągu dwóch minut zdobyli trzy gole. Najpierw swojego drugiego gola zdobył Maciej Szewczyk, a następnie w jego ślady poszli Nikolai Sidorov i Marcin Frączek. Jednak to wszystko na co tego dnia stać było zawodników HC GKS-u Katowice. Natomiast drużyna węgierska do końca walczyła o zdobycie kolejnych goli, ostatniego z nich zdobywając na dwie sekundy przed końcem meczu.

HC GKS Katowice – Dab.Docler Dunaujvaros 4:9 (0:4, 1:2, 3:3)

0:1 02:38 Papp – Azari

0:2 05:17 Khomutov – Azari – Papp

0:3 07:37 Galanisz – Szappanos – Pavuk

0:4 12:29 Galanisz – Pavuk – Szappanos

1:4 21:05 Szewczyk – Menton

1:5 27:19 Galanisz – Ladanyi

1:6 29:47 Kiss A. – Szabados – Somogyi