Data i godzina następnego spotkania nie została wprowadzona!
vs. 01.01.1970, godz: 01:01

Aktualności

Przegrana z Tychami
Spotkanie rozpoczęło się w miarę wyrównaną grą. Drużyna gości zachowywała się trochę nonszalancko, przez co zawodnicy GieKSy mieli w pierwszej tercji kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki. Jedną z nich była akcja Maroša Gogi oraz Tomáša Čičali, kiedy to grając w osłabieniu udało się im wyjść z własnej tercji. Podczas interwencji tyskiego bramkarza, katowicki gracz stracił kij, jednak udało mu się dłonią dośrodkować do nadjeżdżającego kolegi. Niestety, w środku pola znalazł się także jeden z tyskich obrońców, który uniemożliwił oddanie celnego strzału. Pierwsza bramka dla Tychów padła najprawdopodobniej z pozycji spalonej, a protesty katowickiej drużyny nie przyniosły żadnego rezultatu. Na listę strzelców wpisał się Josef Vitek. Drugie trafienie dla gości padło po błędzie naszego bramkarza, który wybijając krążek, zmierzający do naszej bramki trafił prosto... w kij tyskiego zawodnika, a ten nie zmarnował takiej okazji.

Druga tercja zakończyła się wynikiem 4:0 dla gości. Wyjątkowo niepewnie w naszej bramce spisywał się Johannes Selin. W drugiej części tercji powoli można było dostrzec zmęczenie wśród naszych graczy w polu, co przełożyło się na coraz większa ilość błędów indywidualnych, po których padały gole dla gości. Dla Tychów gole zdobywali: Dawid Major dwie i po jednym trafieniu Josef Witek oraz Jakub Witecki.

Trzecia odsłona meczu zakończyła się wynikiem 1:2. Wyjątkowym roztargnieniem popisał się sędzia spotkania, który nie potrafił doliczyć się ilu graczy z Tychów znajduje się na lodzie. Na niespełna 12 minut przed końcem spotkania po indywidualnej akcji Shanea Heffernana, który skutecznie wyprowadził kontrę i HC GKS Katowice zdobył pierwszą - i jak się później okazało jedyną – bramkę. Obraz gry do końca spotkania nie zmienił się. Dla gości w tej tercji bramki zdobyli Bartłomiej Pociecha oraz Kacper Guzik. Mecz zakończył się wygraną tyszan w stosunku 8:1.

HC GKS Katowice – GKS Tychy 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
0:1 11:58 Josef Vitek - Łukasz Sokół - Yuri Kuzin (4/5)
0:2 18:42 Dawid Majoch - Josef Vitek - Łukasz Sokół
0:3 22:48 Dawid Majoch
0:4 26:01 Josef Vitek - Łukasz Sokół
0:5 29:08 Dawid Majoch - Łukasz Sokół - Radosław Galant
0:6 38:36 Jakub Witecki - Marcin Kolusz
1:6 48:23 Shane Heffernan - Krzysztof Kulawik - Konrad Lacheta