Data i godzina następnego spotkania nie została wprowadzona!
vs. 01.01.1970, godz: 01:01

Aktualności

Od 0:2 do 6:2

Gospodarze rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia, zdobywając gola już po minucie gry. Wkrótce na tablicy wyników widniał rezultat 2:0 dla Legii. Taki stan utrzymał się do przerwy. W drugiej tercji katowiczanie osiągnęli przewagę, czego rezultatem było doprowadzenie do remisu po golach Milana Furo i Adriana Krzysztofika. Ostatnia odsłona meczu toczyła się już pod dyktando hokeistów GieKSy, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Marcin Frączek, Kevin Kozlowski, Jiri Raszka i Tomasz Chyliński. Dzięki temu zwycięstwu, HC GKS Katowice został samodzielnym liderem pierwszoligowych rozgrywek.

Mazowsze Legia Warszawa - HC GKS Katowice 2:6 (2:0, 0:2, 0:4)

1:0 01:10 Solon - Wąsiński P.

2:0 07:32 Maciejko - Rostkowski

2:1 30:10 Furo - Frączek

2:2 30:31 Krzysztofik - Grobarczyk

2:3 41:01 Frączek - Śmiełowski (5/4)

2:4 47:56 Kozlowski

2:5 51:04 Raszka - Smiełowski - Frączek (5/4)