Data i godzina następnego spotkania nie została wprowadzona!
vs. 01.01.1970, godz: 01:01

Aktualności

Drugie zwycięstwo
Pierwsza tercja była bardzo dobra w wykonaniu naszej drużyny, jednak na wymierny efekt trzeba było czekać aż do 16 minuty, kiedy do bramki Dominika Krausa trafił Yegor Bezugly. Ten sam zawodnik na około minutę przed końcem tercji mógł wyprowadzić zespół na dwubramkowe prowadzenie, jednak tym razem dobrze interweniował bramkarz bytomian.

Druga tercja to było najprawdopodobniej najlepsze 20 minut GieKSy w tym sezonie. Dynamiczna gra, mnóstwo okazji strzeleckich i duża skuteczność sprawiły, że to w tym okresie rozstrzygnęły się losy spotkania. Maros Goga, który czarował zawodników Polonii przez cały mecz, zdobył kolejne dwie bramki dla swojej drużyny. Wprawdzie goście odpowiedzieli trafieniem Łukasza Dybasia, ale ich radość trwała niecałe 40 sekund. Wówczas czwartą bramkę dla HC GKS Katowice zdobył Oleg Komarchev . Trzy minuty później, ukraiński napastnik ponownie wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania na 5:1.

Ostatnia tercja zakończyła się bezbramkowym remisem, mimo gry w podwójnej przewadze zarówno GieKSy jak i Polonii.